PL   

Aktualności


W imieniu Zarządu Klubu Abstynenta Alfa zawiadamiam o zbliżającym się Walnym Zebraniu Członków, które odbędzie się w dniu 29.04.2022 o godz 17.00 w pomieszczeniach naszego klubu.Proszę wszystkich o obecność nadmieniam ,że w tym roku zebranie ma charakter sprawozdawczo - wyborczy.

w imieniu zarządu
Prezes Artur Kawiak

czytaj więcej »

 

Zarząd Klubu zaprasza członków stowarzyszenia na spotkanie opłatkowe ,które odbędzie się w dniu 11.12 2021 o godzinie 16.00 w Lesznie .Wszystkie informacje - potwierdzenie uczestnictwa ,koszt imprezy udziela kierownik klubu . Zgłoszenia do 30 11 2021r.


Pozdrawiam Artur.K

czytaj więcej »

 

ZAPRASZAMY
W najbliższym czasie odbędą się dwie imprezy klubowe - Piknik Rodzinny w dniu 18.09 na Kalwarii Pacławskiej rozpoczęcie o godz 15.00 oraz zawody wędkarskie na łowisku w Lesznie w dniu 03.10 ,które rozpoczynają się od 10.00 trwają do 15.00 po, zawodach poczęstunek. Informacji w sprawie zawodów udziela organizator z ramienia klubu kolega Wiesław Szczeciński nr ...

czytaj więcej »

 

w dniu 01.10 2021 o godz 17.00 odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie .Głównym punktem spotkania jest zatwierdzenie Uchwały 3/21 dotyczącej zmian w Statucie Naszego Stowarzyszenia, pozostałe punkty to sprawy bieżące stowarzyszenia .
Proszę wszystkich o obecność w imieniu Zarządu Klubu ...

czytaj więcej »

 

Zapraszam wszystkich członków na wyjazd dwudniowy do Muszyny - Zlot Radości Regionu Galicja
Wszystkie informacje w klubie przekaże Wiesiek

czytaj więcej »

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i organizację wycieczki dwudniowej do miejsowości - Małe Ciche
(Szczególne podziękowania dla Marysi za organizację tego wyjazdu)

czytaj więcej »

 

W dniu 17.06 mogliśmy w końcu zorganizować Bal Trzeźwościowy dla członków stowarzyszenia (impreza zaległa z poprzedniego roku). W zaprzyjaźnionej restauracji MARKO ponad 30 osób bardzo miło spędziło czas przy muzyce i dobrej kuchni. Po okresie pandemii i izolacji takie spotkanie dla wszystkich było potrzebne dało nadzieję powrotu do normalnej sytuacji.

czytaj więcej »

 

Po okresie pandemii udało się zorganizować Walne Zebranie
członków Klubu Abstynenta ALFA. Oczywiście wszystkie obostrzenia były zachowane. Bardzo dziękuję za dużą frekwencję ,zaangażowanie i pomysły na działalność naszego stowarzyszenia

Prezes Klubu ...

czytaj więcej »

 

WITAMY W ROKU 2021
Jak widać pierwszy kwartał dalej upływa nam pod dyktando pandemii myślę ,ze wkrótce już będziemy mogli realizować nasze imprezy zawarte w harmonogramie na rok 2021r.
Wszystkie informacje będziemy podawać na naszej stronie

czytaj więcej »

 

W dniach 11.09 - 13.09 2020 klubowicze uczestniczyli w wycieczce do Wisły. Piękna pogoda,cudowne krajobrazy - Było Super.

czytaj więcej »

 
 
Strona:  1 2 3 4 5 »  (wszystkich: 43) Na stronie: