PL   

Wycieczka - Wisła i okolice

W dniach 11.09 - 13.09 2020 klubowicze uczestniczyli w wycieczce do Wisły. Piękna pogoda,cudowne krajobrazy - Było Super.

      Wyjazd do Wisły to juz ostatnia impreza wyjazdowa w tym roku.W wycieczce uczestniczyli klubowicze oraz członkowie ich rodzin. Przez trzy dni towarzyszyła nam piękna pogoda co pozwoliło na spacery po okolicy, podziwianie widoków z góry Czantoria  oraz kąpiel w basenie ,który mieliśmy do dyspozycji w hotelu.Program wycieczki pokrzyżowała trochę "rozkopana " Wisła czyli prace remontowo - budowlane które trwają tam już od dwóch lat( bardzo długie oczekiwania na wjazd i wyjazd z Wisły)

Oprócz atrakcji turystycznych uczestniczyliśmy w spotkaniu terapeutycznym było grilowanie oraz biesiaowanie z piosenkami przy akompaniamencie gitar.

Pragnę wszystkim podziękować za udział i pomoc w organizacji tej wycieczki a szczegónie Beacie ,która jest sympatykiem Naszego Stowarzyszenia i poprowadziła warsztaty terapeutyczne, Arturowi za oprawę muzyczną (gitara ,śpiew) i Ryszardowi za pomoc w wyborze i organizację atrakcji turystycznych


                                                                                                                      W imieniu Zarządu

                                                                                                                          Artur.K